خدمات

سامانه های معاملاتی کارگزاری دارا

کارگزاری دارا با استفاده از سامانه معاملاتی برخط توانسته سرعت دسترسی کاربران را بالا برده و ریسک قطع شدن سامانه معاملاتی بورس را کاهش دهد. مشتریان کارگزاری دارا می‌توانند از سامانه آنلاین و آفلاین و نسخه اپلیکیشن کارگزاری دارا استفاده کرده و اقدام به معامله نمایند.

معاملات آنلاین

سامانه اکسیر (رایان هم افزا) از بهترین و پرسرعت‌ترین سامانه‌های معاملات برخط بورس در ایران بوده. از طریق سامانه معاملاتی آنلاین اکسیر کارگزاری دارا می‌توان در زمان معاملات، اقدام به خرید و فروش سهام نمایید.

معاملات آفلاین

با استفاده از سامانه آفلاین کارگزاری دارا می‌توانید در هر ساعت از شبانه روز سفارشات خود را ثبت کرده تا معامله­گران کارگزاری در زمان معاملات بازار سفارشات شما را پیگیری کنند. (سامانه آفلاین مناسب سهامدارانی است که فرصت مناسب برای معامله آنلاین را ندارند)

اپلیکیشن موبایل کارگزاری دارا

با استفاده از اپلیکیشن موبایل کارگزاری دارا به راحتی می­توان با استفاده از گوشی تلفن همراه، اقدام به معامله و مدیریت سبد سهامی نمود. اپلیکیشن موبایل کارگزاری دارا، در دو نسخه برای کاربران سیستم عامل های اندروید و ای او اس و همچنین نسخه تحت وب در دسترس است.

سایر خدمات
ثبت نام غیر حضوری

برای ثبت‌نام و استفاده از خدمات دارا با استفاده از سامانه ثبت نام غیرحضوری کارگزاری دارا بدون مراجعه حضوری به شعب کارگزاری می‌توان مراحل ثبت‌نام را تکمیل کرده و به‌صورت غیرحضوری احراز هویت را انجام داد (در صورت ثبت‌نام و احراز هویت الکترونیکی در سامانه سجام اطلاعات شما به‌صورت مستقیم از سامانه سجام به کارگزاری ارسال شده و نیازی به ثبت مجدد تمام اطلاعات شخصی و احراز هویت مجدد نخواهد بود)

سهام عدالت

سهام عدالت یک پورتفو برای مشمولین آن به شمار می‌آید و سهامداران در سود و زیان این سبد سهیم هستند. طبق قانون، دو روش مستقیم و غیرمستقیم برای مدیریت سبد سهام به سهامداران پیشنهاد شده است. بدین معنا که می‌توان شخصا مدیریت سبد سهام خود را توسط کارگزاری‌ها به عهده داشت یا همانند گذشته این وظیفه را به عهده شرکت‌های سرمایه‌گذاری استانی سپرد.

ثبت نام سجام

برای شروع فعالیت در بورس تهران، گرفتن کد بورسی الزامی است. بدین منظور، برای دریافت کد بورسی با ثبت‌نام در سامانه سجام  و پس از احراز هویت (احراز هویت از دو طریق مراجعه حضوری به مراکز منتخب و احراز هویت الکترونیکی که بدون نیاز به مراجعه حضوری است انجام می‌گیرد) کد بورسی (10 رقمی) صادر گردیده و سپس با در دست داشتن کد بورسی می‌توان با مراجعه به سامانه ثبت‌نام غیرحضوری کارگزاری دارا  ثبت‌نام نموده و کد معاملاتی را جهت انجام معاملات در بورس تهران دریافت کرد.

گزارش مشتریان

با ایجاد پروفایل کاربری، گزارش مشتریان امکان مشاهده گردش حساب و درخواست وجه را به شما می‌دهد.