خدمات

2
7
بیش از 7 شعبه در سراسر کشور
27
بیش از 27 سال سابقه فعالیت
14
دارای 14 مجوز فعالیتی
5
فعال در 5 بازار سرمایه ایران

بررسی صنعت متانول

متانول از جذاب ترین و استراتژیک ترین مواد مورد استفاده در صنعت پتروشیمی ایران و جهان است که امروزه توجه همگان را به خود جلب کرده است. ظرفیت تولید متانول در سال 2020 در جهان, 97.95 میلیون تن است که 66.91 درصد ظرفیت اسمی است.

صنعت فولاد

صنعت فولاد در جهان به عنوان دومین صنعت بزرگ جهان بعد از صنعت نفت و گاز شناخته میشود. فولاد در تمام صنایع مهم جهان همچون انرژی، زیر بنایی، ساخت و ساز ، ماشین سازی ، حمل و نقل استفاده میشود . طبق گزارش سازمان ملل در سال 2019 ، انتظار می رود جمعیت جهان در 30 سال آینده 2 میلیارد نفر افزایش یابد و از 7.7 میلیارد نفر در حال حاضر به 9.7 میلیارد نفر در سال 2050 برسد.

بررسی صنعت روغن خوراکی

روغن‌های خوراکی یکی از مهم‌ترین مواد مورد استفاده در پخت و پز بوده که میزان کاربرد روزانه آن‌ها در سطح جهان بسیار می‌باشد. علاوه بر آن در تولید صابون، پودرهای شوینده و محصولات بهداشتي نیز به کار می رود به همین دلیل، صنعت روغن خوراکی یکی از صنایع مهم دنیای امروز محسوب می‌شود.

صنعت بیمه

بیمه به عنوان یکی از ابزارهای کارآی مدیریت ریسک و تامین امنیت و آرامش خاطر از یکسو سبب گسترش رفاه اجتماعی و از سوی دیگر باعث رشد سرمایه گذاری شده و در پی آن، تولید با سرعت بیشتری رشد کرده و اقتصاد رونق میگیرد . صنعت بیمه به عنوان یکی از شاخصهای توسعهیافتگی از یکسو بهعنوان یکی از مهمترین نهادهای اقتصادی مطرح بوده و از سوی دیگر فعالیت سایر نهادها را پشتیبانی میکند.

3
3

گزارش ها و تحلیل ها

سهام عدالت یک پورتفو برای مشمولین آن به شمار می‌آید و سهامداران در سود و زیان این سبد سهیم هستند. طبق قانون، دو روش مستقیم و غیرمستقیم برای مدیریت سبد سهام به سهامداران پیشنهاد شده است. بدین معنا که می‌توان شخصا مدیریت سبد سهام خود را توسط کارگزاری‌ها به عهده داشت یا همانند گذشته این وظیفه را به عهده شرکت‌های سرمایه‌گذاری استانی سپرد.